Про нас

Ательє мод «Леус» працює на терені України із 1992 року. Слід відмітити, що індивідуальне  пошиття одягу жінкам та чоловікам  допомагає показати свій темперамент, продемонструвати вишуканий смак і виділитись «в натовпі» не тільки в свята, але і в кожний день. Взагалі ціни на пошиття одягу ні в Україні, ні в світі не знижуються. Як і раніше, ручна робота і послуги по пошиттю одягу в ціні: замовники готові оплачувати за якісне пошиття одягу і індивідуальний підхід до ккожного кліента.

В даний час в Україні активно розвивається індустрії моди. Тим не менш, багато вітчизняних кравців і модельєрів відомі за межами України. Завдяки новим технологіям, сучасному швейному устаткуванню, новим високоякісним тканинам і матеріалам, передовим технологіям обробки, ціни на одяг доступні кожному.

В ательє вам  запропонують  не тільки пошиття сукні, блузки, костюмів, пальто, спідниці та інших виробів, але також пошиття білизни, шторів і навіть пошиття форменого одягу.  Майстер по пошиттю запропонує вам декілька моделей на вибір (з журналів мод, каталогів, або з власного досвіду) на основі індивідуальних особливостей вашої фігури  зробить ескіз майбутнього костюма або сукні.

Не забувайте, що пошиттям одягу в ательє  завжди якісніше будь-якої  фабричної речі. При цьому пошиття одягу обходиться недорого постійним клієнтам ательє, завдяки тому, що майстри працюють на сучасному обладнанні та постійно підвищують свою кваліфікацію. Тільки на такий високий рівень індивідуального пошиття ви завжди можете розраховувати в ательє мод «Леус».

Скориставшись нашими послугами, ви отримаєте високу якість робіт і відмінний сервіс!