Комп’ютерна вишивка

Вишивка – це інструмент прояву Вашого індивідуального стилю, оригінальності та унікальності в оформленні інтер’єру  будинку, офісу, автомобіля,  барів, ресторанів і одягу. Ви можете використовувати вишивка у вигляді вишитих скатертин, штор, покривал, серветок, рушників, картин, сувенірів.

Виготовлення візиток, листівок, настільних і настінних календарів, запрошень із вишивкою логотипів та різних прикрас.

Вишивка зробить Ваш одяг вишуканим і виразним. Вишивка на вечірній сукні, на діловому костюмі, спортивному костюмі  надасть ексклюзивності вашому одязі, і Вам впевненість у собі.

Вишивка часто використовується при індивідуальному пошитті одягу.

При створенні вишивки у Вас є можливість реалізувати всі Ваші фантазії, нехай це буде вишивка вашого улюбленого вихованця, Ваш власний портрет, або вишитий портрет з друзями та сім’єю, всі види абстракції і барвисті візерунки на задній частині майки або іншому одязі.

Ми також надаємо послуги дизайнерів, які створення оригінальна малюнки і стиль.

Шеврони та нашивки – це дуже зручний і ефективний спосіб презентації вашого бренду. Охайність форм, їх зовнішній вигляд, колір, оригінальність, залучають покупців і клієнтів в Ваш магазин, офіс, компанію. Завдяки шеврону запам’ятати компанію легше та швидше, особливо це цінується в рекламному бізнесі. Якщо вишивку не вдається видалити із корпоративного одягу, то шеврон легко знімаються і пришивається, тому він є більш популярним продуктом і замовленням в нашій компанії. Матеріал, колір, довговічність одягу, для якого будуть виготовлюватися шеврони не має значення, тому що у нас є професійне обладнання. Його можливості Ви оціните, отримавши замовлення на руки, результатом Ви будете задоволені!  Оригінальні шеврони та нашивки вже чекають свого покупця!

Вишивка – це виконання Ваших неординарних ідей.