Пошиття костюмів

Костюм – це обличчя ділової людини. Кожний чоловік хоче виглядати солідно і переконливо, в залежності від зовнішнього вигляду людини залежить результат ділових переговорів. Це залежить не тільки від сприйняття нас іншими людьми, але і від того, як ми сприймаємо себе. Чи згодні ви, що людина одягнена не найкращим способом, особливо, якщо це явно видно на фоні інших, будете почувати себе незручно і невпевнено. І діло тут не тільки у вартості костюма, і буває таке, що і дорогий костюм сидить на кому-то безглуздо, не поєднується з іншими предметами гардеробу або темпераментом власника.

Створення ділового іміджу – це є дуже делікатний процес, який вимагає окрім гарного смаку, ще і глибокого знання в світі моди, ділового етикету та сучасних технологій текстильної та швейної продукції. Дизайнер повинен розбиратись в психології, щоб зрозуміти, які речі будуть сумісні з природою клієнта, його манеру спілкування та поведінки. В ательє мод «Леус»  ми використовувати тільки такий підхід. Увагу до кожної деталі, що пізніше приєднається до загального гармонійного образу –  що відрізняє дійсно професійну дизайнерську роботу.

Всю інформацію ми надаємо із перший рук – будьте впевнені, на любе Ваше питання стосовно пошиття костюма  Вам дасть відповідь безпосередньо дизайнер, який відповідає за виготовлення вашого замовлення.

Для полегшення подальшого співробітництва, ми зберігаємо всі Ваші розміри, лекала, зразки тканини та фотографії готового костюма  у спеціальному архіві. У майбутньому, якщо Ви захочете виготовити аналогічний костюм, Вам достатньо буде просто повідомити нас про це і костюм буде виготовлений в самий короткий термін.