Смокінги

Смокінг є традиційні сильний відкритий  на грудях піджак  чорного кольору з довгими лацкани, відшитими натуральним шовком. Американські  аналоги смокінгу бувають  білого кольору або кольору слонової кістки.

При виборі варіанту оформлення смокінга слід враховувати важливу деталь: лацкани смокінга повинні бути виготовлені із натурального шовку або шерсті. Той самий матеріал використовується в оздоблювальні кишень смокінга і смуг штанів. Для смокінга пропонується своя лінія тканин. Вона може бути гладкою або з жакардовим візерунком, поєднання матових і блискучих ділянок, яка надасть образу особливу елегантність і урочистість. Залежно від вашої статури вирішити стильові завдання можна при допомозі  різних комбінацій пропорцій і форм з лацканів коміра, а також кількості кишень і ґудзиків.

Наше ательє забезпечує високу якість виготовлення смокінга або любого іншого предмету гардеробу. Висока якість пошиття  і елегантність стилю є невід’ємними  рисами виробів. Пошитий по найкращим лекалам, побудованих виключно на досвіді кравців, з врахуванням всіх можливостей посадки на фігурі, виконаний із якісної тканини – Ви отримуєте костюм бездоганної якості!